Site Loader
REZERWACJA PRZESTRZENI
PW CPR - ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa
Relacja z wyjazdu naukowego w ramach projektu GETM3 (czytaj: get me! :), czyli Global Entrepreneurial Talent Management 3 w ramach RISE H2020.
Podczas seminarium opowiemy o:
• wyjazdach dla naukowców w projektach RISE;
• tym, jak można zaangażować się w projekt GETM3: jakie badania realizujemy?, gdzie można wyjechać na mobilności?
 

Opowiemy też o naszym wyjeździe do Northumbria University w Newcastle (UK): jakie prace badawcze realizowaliśmy podczas wyjazdu, oraz dlaczego mobilność to tak cenne doświadczenie dla naukowca.

Rejestracja na wydarzenie>>


 Kiedy: 29 czerwca 2017 r. godz. 17.00-18.30
Miejsce: CZIiTT PW
ul. Rektorska 4, sala 4.01

 Wystąpią:

dr Aleksandra Wycisk, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej
Doktor nauk społecznych w zakresie socjologii, absolwentka socjologii i kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Specjalizuje się w społecznych badaniach jakościowych. Jej praca doktorska dotyczyła społecznej recepcji promocji miast z uwzględnieniem procesu budowania wizerunku miasta (grant Narodowego Centrum Nauki). Naukowo zaangażowana w socjologię miasta, badanie procesów rewitalizacji oraz reinterpretacji znaczeń miejskich. Zawodowo interesuje się badaniem społecznej adaptacji procesów innowacyjnych oraz potrzeb rynku pracy i otoczenia społeczno-gospodarczego uczelni. Publikowała m.in. w: Polish Sociological Review, Ekonomia. Rynek, gospodarka, społeczeństwo, Górnośląskie Studia Socjologiczne. Seria Nowa, Palimpsest. Czasopismo Socjologiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego.


dr Katarzyna Dziewanowska, adiunkt na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie prowadzi prace badawcze i dydaktyczne, a jej zainteresowania eksperckie i badawcze obejmują:

  • budowanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami,
  • zadowolenie i lojalność klientów,
  • proces obsługi klienta,
  • projektowanie i zarządzanie doświadczeniami konsumentów,
  • współtworzenie wartości.

Katarzyna Dziewanowska uczestniczyła w wielu projektach, w tym finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki (Opus) i Komisję Europejską. Posiada doświadczenie badawcze i dydaktyczne, a także jest autorką i współautorką licznych artykułów i pozycji książkowych. Od 2015 współpracuje z Centrum Przedsiębiorczości na WZ UW.


GETM3 to projekt badawczy, który dotyczy: młodego pokolenia wchodzącego na rynek pracy, szkół wyższych i przedsiębiorców. W międzynarodowym i międzysektorowym konsorcjum są m.in. uczelnie z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Słowenii i Korei Południowej. Liderem projektu jest Northumbria University w Newcastle, a badania w Polsce realizują Uniwersytet Warszawski (Wydział Zarządzania) i Politechnika Warszawska (Dział Badań i Analiz CZIiTT PW). Projekt realizowany z funduszy Marie Skłodowska-Curie: Research and Innovation Staff Exchange (RISE) w ramach programu Horyzont 2020.
 

Post Author: Mac Ivan